Event Walentynkowy

2020-02-14
Event Walentynkowy

Z okazji Walentynek przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę promocyjną. 

W czasie trwania eventu możecie odebrać Darmowy Pakiet Promocyjny zawierający 10.000.000 Euro oraz 500 Energii.

Zwiększyliśmy również ilość zakładów w Typerze do 20 meczów dziennie. To dobra okazja by podreperować budżet naszego zawodnika. 

Ponadto czeka na Was Walentynkowy Skin - dostępny tylko podczas Eventu. 

W zakładce Sklep znajdują się tradycyjnie promocyjne pakiety zawierające: kredyty, energię, klucze premium, euro oraz piłki sukcesu. 

 

Superliga

Postanowiliśmy stworzyć osobne rozgrywki dla najsilniejszych klubów w grze. 

Superliga będzie składać się z top 8 zespołów, które będą rozgrywać między sobą po 4 mecze w sezonie. 

Zespoły z Superligi mają zapewniony awans do Turnieju Mistrzów - pozostałe 8 miejsc w Turnieju uzupełniają po 2 najlepsze drużyny z każdej ligi (Mistrz i Wicemistrz Ligi Polskiej, Angielskiej, Włoskiej, Hiszpańskiej).

Po konsultacjach z graczami zdecydowaliśmy się na rozwiązanie które zapewni bardziej konkurencyjną rywalizację w każdej lidze. Mocne zespoły będą rozgrywać znacznie więcej meczów o stawkę z rywalami o zbliżonej sile. 

Nagrodami za mecz w Superlidze będą Euro, Energia, Złote Piłki, Boostingi - w ilościach WIĘKSZYCH w stosunku do nagród w aktualnej 1 lidze. Dla klubów i graczy przewidziane są nowe puchary i medale za osiągnięcia w sezonie. 

Każdy zespół uczestniczący w rozgrywkach otrzyma również klubowy skin z herbem w barwach klubu. 

 

Wartości nagród oraz szczegółowe informacje na temat funkcjonowania Superligi zostaną opisane wkrótce w specjalnym newsie.