Aktualizacja 1.7

2019-08-30
Aktualizacja 1.7

Z przyjemnością informujemy, że kończymy prace nad wyczekiwaną aktualizacją 1.7. Poniższe nowości planujemy wprowadzić wraz z rozpoczęciem nowego sezonu.

Nastąpią zmiany w silniku meczowym, wyglądzie samego meczu, jak również zostanie dodany nowy moduł oraz specjalne itemy.

Poniżej zostały przedstawione szczegółowe informacje:

 

SILNIK MECZOWY

- Pojawią się 2 nowe pozycje: defensywnego i ofensywnego pomocnika (DEF/OFF POM), co urozmaici możliwości taktyczne właścicielom zespołów. Zawodnicy ci będą liczeni do linii pomocy i ataku/obrony (w zależności od wyboru - DEF czy OFF POM), z dodatkowym bonusem do każdej umiejętności. Nie są to pozycje pod klasycznego środkowego pomocnika z, jak większość graczy dotychczas przyjęła, 4-ema przedmiotami wyłącznie na tzw. Umiejętność główną.

Z uwagi na powyższy dodatek wprowadzonych zostanie 10 nowych ustawień:

 

Z defensywnym pomocnikiem:

3-1-4-2  ; 3-1-5-1

4-1-4-1 ; 4-2-3-1

Z ofensywnym pomocnikiem:

3-4-2-1 ; 3-5-1-1

4-3-1-2 ; 4-3-2-1 ; 4-4-1-1

5-2-1-2

- Wprowadzone zostaną długie podania (przeskok akcji o 2 sektory boiska) z pominięciem przedpola, tj. piłka będzie bezpośrednio wstrzeliwana z linii pomocy w pole karne przeciwnika. Ustawienia 4x2x4 oraz 5x3x2 będą miały zwiększony współczynnik wykonywanych długich podań, a przy pozostałych ustawieniach kluby będą grały długimi podaniami ok. 20% swych akcji. 

Chcąc zwiększyć dynamikę meczów oraz zaangażowanie graczy w ich przebieg umiejętność Stałe Fragmenty zostanie wzmocniona o 200% w trakcie wykonywania rzutów wolnych/rożnych/karnych. Przedmiot +50 SF będzie odpowiadał przedmiotowi +150 gry ofensywnej/defensywnej. Ponadto umiejętność Czytanie Gry zostanie znacząco wzmocniona dla bramkarzy.

Kontuzjowany zawodnik będzie mógł zostać wstawiony do składu, ale wtedy będzie grać tylko na 50% swoich możliwości.MECZ

- W trakcie meczu będzie pokazywana, w czasie rzeczywistym, najwyższa kondycja spośród wszystkich graczy obu drużyn znajdujących się na boisku. Dzięki temu zawodnikom będzie łatwiej dostosować się, kiedy założyć przedmiot na kondycję.

Dokonaliśmy kosmetycznych korekt w panelu właściciela. W jednej chwili będzie można zmienić albo ustawienie albo taktykę, więc kara utraty OVR za każdorazową zmianę w trakcie meczu zostanie zmniejszona o 50%, tj. 1-3% (losowo), z dotychczasowych 2-6%.

- Podczas meczu będą pokazywane ważniejsze wydarzenia na boisku, jak np. informacja, że będzie miał miejsce rzut wolny w kolejnej akcji, dzięki czemu gracze otrzymają niezbędny czas na ewentualne założenie przedmiotów ze stałymi fragmentami.

- Przebudowaliśmy design meczu, który zyska nowy, atrakcyjniejszy charakter.

- Z uwagi na zgłaszane przez zarządzających klubami tzw. misscklicki, zmiany w trakcie meczu, zarówno zawodników, jak i taktyki/ustawienia, będą wymagały zatwierdzenia przez właściciela/zastępcę.

- Dodaliśmy ponad pół tysiąca nowych komentarzy meczowych.

- Przebudowaliśmy od strony technicznej cały proces dokonywania zmiany co powinno wyeliminować problemy ze zmianami na słabszych łączach.

 

TYPER MECZOWY

Długo oczekiwany typer meczów Football Team pojawi się z zakładce ROZGRYWKI -> ZAKŁADY.

- Każdy gracz będzie mógł codziennie wytypować 10 meczów.

- Dostępne do typowania będą wszystkie spotkania 1, 2 lig oraz Turnieju Mistrzów, Turnieju Europejskiego.

- Na pojedynczy zakład można postawić max. 500.000 Euro.

- Określony mecz będzie można typować na max. 1 godzinę przed jego rozpoczęciem.

 

top tygodnia typerów

Razem z zakładami dodamy walkę w Top Tygodnia Typerów, gdzie główną nagrodą będzie:

Piłka Mistrza Typerów +40 UM 

Skin Mistrza Typerów

1 Mistrzowska Paczka

100 Darmowych Kluczy

5.000 Energii

Ranking typerów będzie tworzony w oparciu o sumę trafionych kursów w danym tygodniu przez każdego zawodnika. Osoby manipulujące kursami będą nagradzane banami.

 

POZOSTAŁE NOWOŚCI

- Udostępnimy zaawansowane filtrowanie na rynku wg umiejętności oraz nazwy setu.

Zmiana pozycji na boisku będzie kosztowała 900 kredytów.

- Pojawi się nowa nagroda za wygranie Top Tygodnia Treningów. Będzie to Piłka Sukcesu, gwarantująca 100% szansy na ulepszenie dowolnego przedmiotu.

- Sparingi nie będą zabierać zdrowia, a dodatkowo pozwolą na wykonanie 5, zamiast dotychczasowych 3 zmian. Ponadto kluby będą dzielone na kilka grup wg zbliżonego OVR tak, aby rywalizowały ze sobą drużyny na podobnym poziomie, a właściciele mogli testować nowe ustawienia i taktyki.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Administracja