10 lat

2019-10-03
10 lat
JUBILEUSZ FOOTBALLTEAM

5 października to data szczególna w historii wielu osób.

- 130 lat temu nastąpiło pierwsze wejście na szczyt Kilimandżaro.

- 81 lat temu z wieżowca Prudential w Warszawie wyemitowano, po raz pierwszy w Polsce, eksperymentalny program telewizyjny.

- 59 lat temu rozegrano na Stadionie Wojska Polskiego pierwszy mecz przy sztucznym oświetleniu (Legia Warszawa vs Aarhus GF).

- 57 lat temu ukazał się pierwszy singiel zespołu "The Beatles" - "Love Me Do".

- 50 lat temu BBC wyemitowało pierwszy odcinek satyrycznego programu „Latający cyrk Monty Pythona”.

- 19 lat temu miała miejsce premiera pierwszego odcinka serialu “Plebania”.

- 10-LAT TEMU MIAŁA MIEJSCE INAUGURACJA LEGENDARNEJ GRY FOOTBALLTEAM!

 

Dokładnie 5 października 2009 r. wystartował pierwszy serwer FT. Od tego czasu zmieniło się mnóstwo. Gra stale ewoluowała podążając za najnowszymi trendami w świecie online, dostosowując się do rosnących potrzeb użytkowników. Oprócz zmian w wyglądzie gry, wprowadzeniu wielu nowych modułów, otwieraniu kolejnych serwerów, a ostatecznie zmianie ekipy i właściciela gry, FOOTBALLTEAM niezmiennie stanowił jedną z najpopularniejszych ofert w Polsce w kategorii gier sportowych, a nawet przez kilka lat, top 1 gier online w Polsce w ogóle (!).

Cieszymy się niezmiernie, że ten czas nie upłynął na marne, że są z nami osoby, które rozpoczynały grę właśnie od pierwszego serwera, od pamiętnego 5 października 2009 r. 


SPECJALNY EVENT

Z okazji tego pięknego jubileuszu przygotowaliśmy dla Was niespodziankowy event urodzinowy (trwający od 03.10.2019 r. do północy 11.10.2019 r.) zawierający szereg bonusów:

 - aż 4-krotnie (!) niż dotychczas, zwiększona szansa na wylosowanie piłki przy wymianie 5 złotych przedmiotów, przy czym wylosowana umiejętność będzie losowa,

- o 20% została zwiększona szansa na wylosowanie złotego przedmiotu za wymianę 5 czerwonych,

- Darmowy Starter wraz ze skinem oraz inne rodzaje pakietów 10 LAT FT.

- Ciekawiej rozbudowane graficzne, dokładniejsze odwzorowanie szansy na ulepszenie przedmiotu,

- Podczas wymiany (na wyższy tier) itemów szarych, niebieskich oraz zielonych pojawi się szansa na wylosowanie Piłki Sukcesu,

- wylosowana Piłka Sukcesu będzie podlegała ulepszaniu w takim samym stopniu, jak każdy inny przedmiot. Ulepszenie na maksymalny, tj. 20 poziom da 100% ulepszenia (identyczna piłka, jak ta, która jest do wygrania za Top Tygodnia) dowolnego przedmiotu.

 

Ponadto uszczegółowimy typera o wskazanie najlepszych (stosunek najwyższego kursu do największej ilości postawionych euro) trafionych zakładów oraz zwiększymy limit pojedynczego zakładu z 500.000 na 10.000.000 euro, a minimalną stawkę na z 1.000 na 10.000 euro.

Poniżej prezentujemy mały wycinek historii, którą na pewno wielu z Was pamięta!Responsive image

Ze sportowym pozdrowieniem,

Administracja FootballTeam.